Muğla Öğretmenevi
MUĞLA ÖĞRETMENEVİNE HOŞGELDİNİZ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

- 0-3 yaş ücretsiz olup, 3-6 yaş yaş aralığındaki çocuklara %50 indirim uygulanır. 6 yaş üstü çocuklardan tam ücret alınır. (Hesaplamada çocuğun doğum tarihi 1 Şubat 20XX (çocuğun doğduğu yıl) dikkate alınır.)

- Kurumumuz 0-3 yaş aralığındaki çocuklar için yatak temininden sorumlu değildir. Çocuklu aileler oda seçiminde doğru rezervasyon için kurumumuzdan bilgi alabilirler.

- Odaya giriş saati 14.00 olup Odadan çıkış saati 11.00 dır. 

- Otoparkımız mevcut değildir.

-Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Uygulama Yönergesi gereği, evli olmayan (nişanlı,sözlü vb.) çiftlerin aynı odada konaklama talebi kabul edilmemektedir. 

- Kamu fiyatından üyelerin kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır. Giriş sırasında misafirlerimizin üye veya kamu kimliklerini ibraz etmeleri istenmektedir. Kamu yakınının yakını uygulaması yoktur.  

- Tek başına konaklamak isteyen misafirlerin ve iki kişilik oda olmaması durumunda üç kişilik odada aile olarak konaklamak isteyen misafirlerin ODA KAPAMA durumunu seçmesi gerekmektedir.(Aksi durumda odanın(3. yatağın) paylaşımlı olarak online rezervasyon üzerinden satışı gerçekleşebilir.) 

-Rezervasyon kayıt esnasında konaklama ücretinin tamamı alınacaktır.

-Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere  ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir. (Örneğin; 21 Ağustos girişli rezervasyonun kesintisiz iadesi için 16 Ağustos saat 11:00' a kadar, %20 kesintili iade için 16 Ağustos saat 11:01 ile 21 Ağustos saat 11:00 arası info@muglaogretmenevi.com.tr adresine mail atılması gerekmektedir. 21 Ağustos saat 11:01 ve sonrası gelen maillerde herhangi bir iade gerçekleşmeyecektir.)

Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11.00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir.

-Evcil hayvanlar öğretmenevi tarafından kabul edilmeyecektir.

-Giriş sırasında Müşterinin yaşı ve kimliği ve kamu görevlisi olup olmadığı kontrol edilecektir. Müşterinin yanlış bilgi vermesinden dolayı yapılan harcamaları Müşteri karşılayacaktır.

-Rezervasyon iptali için gerekli olan iptal dilekçelerinizi, info@muglaogretmenevi.com.tr adresine gönderiniz.

-Müşteri öğretmenevine yerleştikten sonra öğretmenevinin konaklama taahhütlerini yerine getirmemesi dışında bir sebepten dolayı hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir. 


KİŞİ SAYISI